Teknoloji

Google Fotoğrafları Nedir? Ne İşe Yarar?

Google fotoğrafları, çok ayrıcalıklı bir temelde işlenmektedir. Google fotoğrafları sayesinde, elde ettiğiniz düzen, sizin için çok önemli bir etken oluşturacaktır. Böylece, tertipli, düzen akışını oluşturacak, ne yapmanız gerektiğini en iyi şekilde, size bildirecektir. Bu da sizin fotoğraflarınızın alt yapısını daha güçlü bir pozisyonda sunarak, en güzel görselleri bir arada toplamanıza vesile olacaktır. Özellikle fotoğraflarınızı, istediğiniz ölçülere göre ayarlayabiliyor, nasıl bir görüntüye ulaşmayı talep ederseniz, o kıvama gelmesini sağlıyorsunuz. Genel olarak, Google Fotoğrafları Nedir? Sorusuna verilen en iyi cevap, Kişileştirilmiş ayarlar ve en güzel görsel font ve ayarlar sayesinde, dilediğiniz gibi kırpma, kişileştirme imkânını size sağlıyor.

Google Fotoğrafları Ne işe Yarar?

Google ‘nin yeni tasarımı sayesinde, arama motorunda, görsel aramaya girdiğimiz vakit, karşımıza bir sürü, birbirinden şahane resimler sıralanmaktadır. Bu zengin içerik sayesinde, birçok sosyal medyada, güzel organize edilmiş resimleri, Google sitesinden alarak, rahatlıkla paylaşım yapabilme, şansını da elde etmiş oluyoruz. Böylece işimize yarayan en güzel fotoları da değerlendirmiş oluyoruz. Bizim için zengin içerik demek, hayatı yeniden keşfetmek kadar güzel bir duygudur. Bu yüzden en iyi görsel hizmeti ve birbirinden farklı temalara, en iyi fontlar ile Google sunmaktadır. Böylece, Google Fotoğrafları Ne işe Yarar? Denildiği vakit bu zenginliği daha iyi bir şekilde ifade ederek, karşımızdaki kişiye en iyi şekilde açıklama şansını kazanıyoruz.

Google Temaları Nelerdir?

Arama motorunun arka planını değiştirmek istediğimizde,Google bize bu güzel temalar için, birden çok özellik sunmaktadır. Böylece, arama butonun rengini resmini, zengin fontlar ile süsleyerek,görsellik zevkimizi de kişileştirmiş oluyoruz. Bazen bizim için, masaüstü arka plan, çok anlam ifade etmektedir. Bu yüzden, arka plan temasını nasıl değiştirmemiz gerektiğini bilemeyiz. Eğer Google Chrome kullanan biri iseniz, hemen mağazalara giriyorsunuz. Size orada birden çok seçenek sunulacaktır. Hangi özellikten yararlanmanız gerektiği istenecektir. Siz eğer, Google temasını değiştirmeyi düşünüyor iseniz, Bunun için mağazaya girip değişim yapmanız gerekmektedir. Google Temaları Nelerdir? Chrome’nin mağazalar kısmında bulabileceğiniz, görsel efektlerdir. Mağazaya girip, temalar ayarına girin, Daha sonra istediğiniz temayı seçerek, arka planı değiştirin. Artık daha güzel bir temalı arama motoruna sahipsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close